GOGA.TV
ვინ იქნებიან "ქართული ოცნების" მერობის კანდიდატები რეგიონებში ცნობილია
  • ვინ იქნებიან "ქართული ოცნების" მერობის კანდიდატები რეგიონებში ცნობილია

    "ქართული ოცნების" მერობის კანდიდატები რეგიონების მიხედვით უკვე ცნობილია. გადაწყვეტილება "ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველოს" თავმჯდომარე ირაკლი კობახიძემ პოლიტსაბჭოს სხდომის შემდეგ გამოაცხადა:

    რუსთავი - ნინო ლაცაბიძე

    გარდაბანი - დავით კარგარეთელი

    მარნეული - კენან ომაროვი

    ბოლნისი - დავით შერაზადიშვილი

    დმანისი - კობა მურადაშვილი

    წალკა - ილია საბაძე

    თეთრიწყარო - გიორგი წიკლაური

    თელავი - ლევან ანდრიაშვილი

    ახმეტა - ალექსი ფიცხელაური

    ყვარელი - გივი ზაუტაშვილი

    ლაგოდეხი - ჯონდო მდივნიშვილი

    გურჯაანი - ზურაბ უტიაშვილი

    საგარეჯო - ავთანდილ გულიკაშვილი

    სიღნაღი - მალხაზ ბეგიაშვილი

    დედოფლისწყარო - ნიკოლოზ ჯანიაშვილი

    გორი - ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი

    კასპი - ვახტანგ მაისურაძე

    ქარელი - ზაზა გულიაშვილი

    ხაშური - თენგიზ ჩიტიაშვილი

    ახალციხე - ირაკლი ლაზარაშვილი

    ასპინძა - როსტომ მაგრაქველიძე

    ბორჯომი - ოთარ არბოლიშვილი

    ადიგენი - გოჩა ქიმაძე

    ახალქალაქი - მელქონ მაკარიანი

    ნინოწმინდა - ანივარდ მოსოიანი

    მცხეთა - დიმიტრი ზურაბიშვილი

    დუშეთი - მანანა ნარიმანიძე

    თიანეთი - ლევან წიკლაური

    ყაზბეგი - შალვა ელოშვილი

    ქუთაისი - იოსებ ხახალეიშვილი

    ბაღდათი - კახა ენუქიძე

    ჭიათურა - გივი მოდებაძე

    წყალტუბო - გენადი ბალანჩივაძე

    საჩხერე - ლევან ივანაშვილი

    სამტრედია - დავით ბახტაძე

    თერჯოლა - ლაშა გოგიაშვილი

    ტყიბული - დავით ჩერქეზიშვილი

    ვანი - ალექსანდრე გოგორიშვილი

    ხარაგაული - კობა ლურსმანაშვილი

    ხონი - ლადო ჯურხაძე

    ზესტაფონი - ვასილ გველესიანი

    ამბროლაური - ლაშა ჭიჭინაძე

    ონი - სერგო ხიდაშელი

    ცაგერი - გიორგი ნემსაძე

    ლენტეხი - გიორგი ონიანი

    ზუგდიდი - მამუკა წოწერია

    წალენჯიხა - გოგა გულორდავა

    ჩხოროწყუ - დათო გოგუა

    ხობი - დავით ბუკია

    სენაკი - ვახტანგ გადელია

    მარტვილი - თორნიკე ჯანაშია

    ფოთი - ბექა ვაჭარაძე

    აბაშა - გიგა გაბელაია

    მესტია - კაპიტონ ჟორჟოლიანი

    ოზურგეთი - ავთანდილ თალაკვაძე

    ლანჩხუთი - ალექსანდრე სარიშვილი

    ჩოხატაური - დავით შარაშენიძე

    ბათუმი - არჩილ ჩიქოვანი

    ქობულეთი - ლევან ზოიძე

    ხელვაჩაური - ზაზა დიასამიძე

    ქედა - როლანდ ბერიძე

    შუახევი - ომარ ტაკიძე

    ხულო - ვახტანგ ბერიძე
    88 ნახვა
    30-07-2021, 09:32